Elektroniczna wizytówka

Szanowni Odwiedzający

Niniejszy dział służy przede wszystkim autoprezentacji, oraz jest zbiorem istotnych informacji na temat mojej skromnej osoby. Uważam że to szybki i świetny sposób na przekazanie skondensowanej wiedzy na mój temat.

Zainteresowanie grafiką trójwymiarową

Od zawsze interesowały mnie gry komputerowe jednakże były one jedynie rozrywką i punktem wyjścia dla innych moich pasji. Byłem i nadal jestem zafascynowany metodami jakimi developerzy potrafią tchnąć życie do wirtualnej rzeczywistości. Grafika trójwymiarowa jest zaś najlepszym sposobem na realizację własnych fantazji – budowy miejsc, architektury, całych światów. Metodą prób i błędów uczyłem się więc obsługi programu Google SketchUp (aktualnie Trimble SketchUp). Cierpliwość, determinacja i chęć realizacji pomysłów pomogły osiągnąć mi efekty, które mnie jako grafika-amatora bardzo zadowalały. Na tym jednak nie poprzestałem i zacząłem korzystać z renderera Kerkythea, który umożliwia użycie technik takich jak Ray Tracing, czy też Photon Mapping. W efekcie nauczyłem się osiągać obrazy jeszcze lepszej jakości, które można przeglądać właśnie na tej stronie internetowej.

Twórczość literacka

Czasami daję również upust mojej twórczej naturze w postaci przemyśleń, spostrzeżeń, czy też poezji. Uważam, że odpowiednio dobrane słowa, niczym oczy, są zwierciadłem duszy. Każdą zainteresowaną osobę z miłą chęcią zapraszam na mojego bloga literackiego:
https://szyfrlinijek.wordpress.com/wiersze/

Redaktor na Imperium Diablo

Obecnie internet postrzegany jest jako „web 2.0”. Każdy może go tworzyć, a własne przemyślenia można opublikować jednym kliknięciem. Są jednak w sieci serwisy bardzo hermetyczne i zamknięte. Jednym z takich serwisów nadal jest Imperium Diablo. W wyniku wielu starań objąłem na tym, czysto hobbystycznym portalu, posadę redaktora. Wiele czasu spędziłem na sporządzaniu i edytowaniu treści, co zaowocowało nie tylko rozwojem umiejętności redaktorskich i wzbogaceniem słownictwa, ale również nauczyło mnie korzystania z systemu zarządzania treścią. Z uwagi na fakt, iż powyższy serwis jest bogaty w treści, lecz nie jest wysoko rozwinięty technologicznie – wiele razy musiałem stawać przed koniecznością rozwiązania problemu, który zdawał się nie do rozwiązania. To doświadczenie nauczyło mnie pokory, oraz maksimum efektywności przy wykorzystaniu minimum zasobów. Dziś głównie skupiam się na rozwoju fanpage’a na Facebooku, aby móc dotrzeć do większej ilości odbiorców.
https://www.facebook.com/ImperiumDiablo/

Twórca inicjatyw, ale również doceniony za kreatywność

W związku z fanowską działalnością zorganizowałem kilka konkursów, z których dwa są udokumentowane, a nagrody sponsorowałem samodzielnie. Wszystkie inicjatywy były chwalone ze względu na dużą klarowność regulaminu i bardzo profesjonalne podejście podczas samego ich przebiegu.

  1. http://diablo.phx.pl/news/imperium-diablo–konkurs-z-okazji-9-lecia-istnienia-forum/
  2. http://diablo.phx.pl/news/konkurs-imperium-diablo–napisz-opowiadanie-i-wygraj-ksiazki/

Wiele razy udowadniałem również, że oprócz organizowania kreatywnych konkursów, sam również potrafię tworzyć treści, które odpowiednie jury uznaje za zwycięskie. Przykładem będą tu dwa sukcesy w organizowanych przez znany i szanowany portal dobreprogramy.pl

  1. Konkurs (Sponsor: firma ASUS) „Funkcjonalności, których brakuje w produktach firmy ASUS”, nagroda główna.
    http://www.dobreprogramy.pl/Mikolaj-przyszedl-wczesniej-oglaszamy-wyniki-konkursow-PGA-2015,News,67468.html
  2. Konkurs (Sponsor: firma Genesis) „Jakiego klawisza brakuje w klawiaturze dla gracza, co miałby on robić?”, nagroda główna.
    http://www.dobreprogramy.pl/Oglaszamy-wyniki-konkursow-zwiazanych-z-Poznan-Game-Arena-2016,News,77087.html

Zaangażowany hobbysta

Po godzinach lubię poświęcać się pasji grania w gry komputerowe. Szczególnie interesują mnie gry drużynowe, wymagające wysiłku nie tylko zręcznościowego, ale również intelektualnego. Jestem osobą pełniącą bardzo ważną funkcję w Gildii (stowarzyszenie znajomych graczy) w najsłynniejszej i najpopularniejszej grze MMO „World of Warcraft”. hobbystycznie rozwijam równiez stronę internetową, której jestem twórcą, a takze sporządziłem na niej większość treści. Niniejsza strona nie powstałaby bez wcześniejszego doświadczenia zebranego na Imperium Diablo, oto adres strony.
http://greyhowl.pl/

Podziękowanie

To już wszystko, co chciałem powiedzieć na swój temat. Dziękuję za poświecenie uwagi i czasu. Mam nadzieję, że wzbudziłem zainteresowanie swoją osobą. Kłaniam się i jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Reklamy